Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Jak na ovládání svítidla pomocí sepnutí jiných svítidel?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak na ovládání svítidla pomocí sepnutí jiných svítidel?  (Přečteno 1224 krát)
Matěj Holub
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




WWW
« kdy: 17.03.2016, 13:17 »

Moderátor: Nedodržení pravidel diskusí.






































Zdar mistři dráteníci. Jsem tu nový a mám dotaz. Mám dvě lampičky ovládané spínacími prvky v rozvaděči(Cfox). Každá zvlášť. Já sepnutím těch lampiček potřebuji paralelně sepnout další vývod solo napájený.

Moje řešení je přes dvě relé u kterých výstupní svorky zapojím paralelně a tím docílím, že jakmile alespoň jedna lampička bude svítit, bude svítit i svítidlo za relátky.

Moje otázka zní jestli neexistuje už přímo nějaký modul nejlépe do KU68 nebo KPR68, který by nahradil ty dvě relátka?

(Zde někdo nečetl pravidla! To musí někdo opravit a opozdí to zveřejnění!) mockrát za rady.

Matěj
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.048 sekund, 21 dotazů.